CIRKULUM, Cirkus trochu jinak, z. s.

Živé umění ve veřejném prostoru, to je hlavní téma sobotního programu CIRKULUM v rámci Ostravské muzejní noci 8. 6. 2019.

K vidění budou tuzemští a zahraniční umělci, také si užijete mimy, živými sochami a chůdaři oživlé ulice. Na programu budou i kreativní tvořivé dílny a to přímo na ulicích Hlavní třídy.

U Galerie Dukla bude připravený speciální program. Bližší informace se postupně dozvíte na FB Cirkulum a na webových stránkách www.cirkulum.cz. Unikátní festival je největší venkovní akcí, která se o Ostravské muzejní noci koná.

A CO NÁS ČEKÁ DÁLE V RÁMCI IV. FESTIVALOVÉHO ROČNÍKU?

Druhý červnový víkend 7. 6. – 9. 6. už počtvrté ožije porubská Hlavní třída pouličním uměním a stane se na několik dní evropským hlavním městem nového cirkusu. Neváhejte a navštivte CIRKULUM!

Po celý víkend nabízí volně přístupný program pro celou rodinu i interiérová placená představení špičkových zahraničních umělců v kouzelném prostředí cirkusového šapitó a auly VŠB-TU Ostrava. Děti se spolu s rodiči mohou přenést do fantaskního světa plného artistů, mimů, žonglérů a vynikajících umělců, kteří ukáží, proč je nový cirkus tak progresivním směrem současného umění.
PŘEDPRODEJ NA https://www.cirkulum.cz/vstupenky/

Na pouličních scénách vystoupí artisté a performeři z ČR, Itálie, Německa, Izraele, USA, Čile, Francie či Holandska a další.

V rámci akce se můžete těšit na plejádu domácích i zahraničních umělců, artisty, mimy, žongléry, hudebníky, chůdaře, provazochodce, živé sochy a mnoho dalších čísel.

Ujít byste si neměli nechat například barmansky laděné vystoupení izraelského dua, vodní show amerických umělců Acrobuffos či rytmickou LED show francouzských bubeníků. Bohatý doprovodný program navíc zahrnuje spoustu aktivit pro děti i dospělé. Kompletní program bude průběžně odhalován na www.cirkulum.cz

KONTAKT:

CIRKULUM, Cirkus trochu jinak, z. s
Hlavní třída, Ostrava-Poruba
www.cirkulum.cz
cirkusjinak@cirkusjinak.cz
T +420 601 096 466