Český rozhlas Ostrava

18.00–24.00 Prohlídka Českého rozhlasu Ostrava

Český rozhlas Ostrava letos slaví 90 let! Zajímá vás, co všechno se za ta léta skrývá za přípravou programu vysílání a jak vypadá práce moderátorů a redaktorů? Český rozhlas Ostrava i letos během Ostravské muzejní noci otevře své dveře. Přijďte se podívat na živé vysílání,projít režií i legendárním hudebním Studiem S1, ve kterém vznikaly nahrávky Věry Špinarové, Hany Zagorové, Marie Rottrové, Karla Kryla, ale také písně skupiny Buty, Kryštof a Fleret. Stanete se součástí živého vysílání Českého rozhlasu Ostrava, prohlédnete si rozhlasovou techniku a potkáte oblíbené moderátory a redaktory. Budete mít možnost namluvit do mikrofonu přání k devadesátým narozeninám Českého rozhlasu Ostrava a vyfotit se v rozhlasovém fotokoutku. Prohlídky jsou možné bez rezervace. Připraven bude i hudební program ve Studiu S1, soutěže o zajímavé cenyi informace o digitálním vysílání.

18.00–24.00 Koutek pro děti

Vedle prohlídky rozhlasových prostor si děti mohou v rukodělném koutku nakreslit obrázek k oslavám 90. let Českého rozhlasu Ostrava a zapojit se tak do soutěže o zajímavé ceny.

Během celého večerabudete moci poslouchat v našem vysílání, jak rozhlasová Ostravská muzejní noc probíhá a co se u nás právě děje. Nalaďte si nás na frekvencích: Region 99.0 FM, Ostrava 107.3 FM, Těšínsko 105.3 FM, Opavsko 102.6 FM, Bruntálsko 95.5 FM a také na digitálních vlnách DAB+.

Přijďte Českému rozhlasu Ostrava nahlédnout pod pokličku!

KONTAKT:

Český rozhlas Ostrava
Dr. Šmerala 2, Ostrava
info.ostrava@rozhlas.cz
www.ostrava.rozhlas.cz
T +420 221 555 511