Radnice obvodu Moravská Ostrava a Přívoz

Radnice obvodu Moravská Ostrava a Přívoz je od září roku 2014 umístěna v historické budově bývalého bankovního domu na náměstí Dr. E. Beneše. Tato budova byla postavena v roce 1928 jako jedna z nejvýznamnějších realizací architekta Karla Kotase.

17.00 Koncert

Vystoupí Boris Dyakov, jehož baryton zněl v souboru Alexandrovců i například v opeře v německých Brémách.

17.30–20.30 Komentované prohlídky budovy radnice s možností setkání se se starostkou Ing. Zuzanou Ožanovou

Pro návštěvníky bude ve vestibulu radnice připraven vědomostní kvíz o ceny a mohou se zde zaregistrovat na komentované prohlídky během nichž budou návštěvníky provázet renomovaný ostravský historik architektury Martin Strakoš a jeho kolegyně Romana Rosová. Prohlídky budou probíhat co hodinu, poslední bude zahájena v cca 20.30 hod.

Návštěvníci radnice  také mohou  navštívit výstavu fotografií OKO, pořádanou ve dvoraně budovy v rámci letošních Česko-polských dnů.

KONTAKT:

Radnice městského obvodu Moravská